Akustik Sünger Kullanım Ömrü 1

Akustik Sünger Kullanım Ömrü

Yankı yalıtımı ve ses sorunları gibi durumları çözüme kavuşturmak için akustik sünger gibi ürünlerden destek alınır. Bu ürünler genellikle yanmaz yapıdadır ve çeşitli boyutlarda üretilir. Esnek olduğu için uygulanması da oldukça kolaydır. Uzun süre kullanılabilmesiyle sıkça tercih edilir. Mekânda ses yalıtımı olmadığında dışarıdan gelen tüm sesler rahatsız edici olabilir. Akustik süngerler sesleri emerek ortamda daha rahat vakit geçirmenize imkân tanır.

Ses, akustik bir enerji olduğu için süngerler sesin kaynağını bozmadan alırlar. Böylelikle ses, temiz ve kaliteli duyulmuş olur. Ortamda oluşan çınlama ve yankılar ortadan kalkmış olur. Akustik süngerler, üretildiği malzeme sayesinde uzun süre dayanıklılık gösterirler. Döşemesi yapıldıktan sona uzun yıllar aynı etkide kullanılabilirler. Örneğin; yüksek sesle müziğin dinlendiği mekanlarda ses yalıtımı mutlaka olmalıdır. Başarılı bir akustik sünger uygulamasıyla çevredeki insanlar rahatsız edilmemiş olur. Akustik sünger seçenekleri arasında bariyerli, düz ve panel süngeri gibi çeşitleri de bulabilirsiniz.

Bülten

Pan Yalıtım hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Anladım