Akustik Sünger Fiyatları 1

Akustik Sünger Fiyatları

Ses yalıtımı için tercih edilen akustik süngerler, sesi kesme özelliği bulunan açık hücre gözenekli yanmaz poliüretan ürünlerdir. Yalıtım grubu içerisinde en etkili malzemelerdir. Bu süngerler, ortam dışındaki sesleri azaltmazlar. Asıl kullanım amacı oda içindeki yankı ve ekoyu gidermesidir. Ayrıca dışarıya giden sesleri %30’a yakın azaltmasıdır. Birçok renk ve tasarımı olması, akustik değerlerindeki farklılıklardan kaynaklıdır. Bu süngerlerin yaygın olarak kullanılma sebepleri, diğer akustik panellere kıyasla daha uygun fiyatta olması ve montajının kolaylığıdır.

Akustik süngerlerin farklı kalınlıkları vardır. En kalını her zaman daha etkili sonuçlar verir. Bu nedenle akustik sünger seçerken ürünün kalınlığı ön planda tutulmalıdır. Kalın yapıdaki akustik süngerlerin, ince tasarımda olanlara göre daha başarılı ses yalıtımı sağlamasının nedeni düşük frekansa sahip sesleri absorbe etme gücüdür. Ayrıca köpük panellerin kalınlığı zarara uğramadan önce nerede kullanılacağına da dikkat edilmelidir. Kalın tasarımdaki akustik süngerler ev ya da ofis için ideal olurken, kayıt stüdyosu için her zaman uygun olmayabilir. Birçok akustik sünger tasarım olarak şık görünmese de yalıtım ihtiyacınızı tamamen karşılarlar.

Tüm projelerde olduğu gibi akustik izolasyon projeleri için de bütçe oldukça önemlidir. Akustik sünger paneller, farklı alternatifleriyle herkesin bütçesine hitap eder. Üretiminin kolay olması, ham maddesinin fazlalığı ve bir seferde hızlı şekilde büyük miktarda üretilmesi gibi faktörler de diğer izolasyon ürünlerine göre maddi açıdan sizi zorlamaz. Uygun fiyata sahip akustik süngerler, böylelikle sektörde yoğun ilgi gören ses yalıtım ürünleridir. Akustik sünger fiyatları, ürünün özellikleri ve tasarımına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Genellikle ürünler siparişe göre hazırlanıp doğru şekilde fiyatlandırılıyor. Bu süngerler sesin kalitesini korurken ayrıca kaliteyi bozan bütün titreşimleri de önlüyor.

Bülten

Pan Yalıtım hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Anladım